O nas

Istniejemy na rynku od 1993 r. rozpoczynaliśmy od transportów międzynarodowych a pod koniec lat 90-tych wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu usług z zakresu transportu sanitarnego i ratownictwa medycznego. Przewozimy pacjentów na terenie całej Polski i Europy zarówno dla placówek służby zdrowia jak i firm korporacyjnych. Obsługujemy stacje dializ w zakresie transportu ich pacjentów. Działamy zarówno w dużych aglomeracjach takich jak Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Częstochowa, Olsztyn, jak i w mniejszych miastach, jak np. Kościerzyna, Radomsko czy Giżycko.

Aktualnie nasza flota składa się z ponad 150 pojazdów. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie staramy się regularnie je wymieniać i odpowiednio serwisować w naszych warsztatach.

W ramach dywersyfikacji naszych usług pragniemy ciągle się dokształcać i szukać nowych wyzwań dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Oprócz transportu medycznego zajmujemy się obrotem paliwami i nieruchomościami, sprzedażą wyposażenia karetek a pod koniec 2017 roku otworzyliśmy podstawową stację kontroli pojazdów.

Aktualnie obszarem naszej działalności są:

  • specjalistyczne usługi transportu medycznego,
  • transport osób hemodializowanych,
  • wynajem ambulansów i busów 9 osobowych
  • zabezpieczanie imprez masowych,
  • sprzedaż paliw
  • badania okresowe pojazdów
  • obrót nieruchomościami komercyjnymi

Nasze dotychczasowe doświadczenie, zaangażowanie i dbałość o jakość świadczonych usług potwierdzone zostały  certyfikatem ISO 9001:2008 i wieloma wyróżnieniami m.in. Diament Forbes’a, Gepard Biznesu, Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Orły wyd. Wprost.

ul. Mickiewicza 9A
83-200 Starogard Gdański

Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00
w soboty w godz. 8.00-14.00

Infolinia:

Sekretariat: 58 56 222 06
Transport sanitarny: 58 56 330 69
Stacja Kontroli Pojazdów: 537 998 999
Dyżurny dyspozytor, sprawy pilne: 509 873 665
E-mail:

Szybki kontakt: